Bootstrap Slider

Aktuality

Nové apartmány JELAVIČ - TRPANJ

Do nabídky jsme přidali apartmány JELAVIČ v krásné Trpanji. JELAVIČ nabízí 3 apartmány za nízké ceny. Objekt stojí přímo u moře na hlavní promenádě v centru Trpanje.Fotogalerie:


VERA - ubytování pro 2-3 rodiny

Jste početnější skupina či dvě až tři rodiny a chcete být pohromadě? Apartmány VERA v letovisku Podstrana nedaleko Splitu vám to nabídne. Ubytování je zde až pro 12 osob v jednom velké apartmánu a jednom malém AP. K dispozici je velký prostor k užívání k oblázkové pláži je pouhých 20 metrů. Ideální pro větší skupinu či rodiny s malými dětmi. Do historické centra Splitu je možné dojet městskou dopravou!Fotogalerie:


Apartmány ZDENKA

Do nabídky jsme přidali apartmány ZDENKA. Jedná se o dva prostorné apartmány s velkými terasami pro 4-7 osob v Seget Vranjici. Každý z nich má velikost cca 90 m2, klimatizaci a wi-fi.


Nový luxusní AP TESIJA

V nabídce je nyní zařazen nový nadstandarní apartmán TESIJA v Seget Vranjici. Apartmán je pro 4-6 osob velmi prostorný. V letošním roce prošel rekonstrukcí. Nová kuchyně je vybavena mimo jiné myčkou nádobí. Dvě ložnice, velký obývací pokoj, 2 wc, garáž, vyhrazená pláž 30 metrů od moře a terasa 55 m2 jsou zárukou pohodové dovolené a relaxu.Fotogalerie:


Vila NADA

Nová vila NADA v Seget Vranjica. Celá vila je až pro 11 osob vhodná pro větší skupiny, parkování pro 4 auta, 2 terasy. Samozřejmostí je wi-fi free. Pobyt tak nabbízí velký prostor k relaxaci a odpočinku. 


DIEGO - vila na Hvaru

Do nabídky jsme zařadili nový apartmán DIEGO na ostrově HVAR. Ubytování je 70 metrů od moře v malém letovisku SVETA NEDJELJA a nabízí velmi klidné prostředí a soukromí. Prostředí je výborné pro relax, ale také pro aktivní činnost. V okolí jsou jeskyně, strmé útesy, je zde možnost lezení po skalách, či šnorchlování podél prosluněných útesů. Písčitooblázková pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Ke koupání lze využít i skalnaté pláže podél letoviska. Moře je zde neskutečně průzračné.Fotogalerie:


Apartmán BRUNA - OKRUG GORNJI

Do nabídky jsme pro Vás přidaly nové apartmány BRUNA na Čiovu. Vilka se nachází na jižní straně Čiova v destinaci Okrug Gornji. Ve vile jsou 3 nově vybavené apartmány s wi-fi. AP jsou ideální pro dvě-tři rodiny či skupinku až 12 lidí. Průzračně čisté moře a nepřelidněné pláže jsou charakteristické pro jižní část Čiova.Fotogalerie:


Vila PAULINA

Nová vila PAULINA v Seget Vranjica. Vila leží přímo u moře, apartmán je pro 6 osob, 3 samostatné ložnice + velký obývací pokoj. Super terasa s nádherným výhledem na okolní ostrovy. Pobyt tak nabbízí velký prostor k relaxaci a odpočinku. Fotogalerie:


Dva velké nové apartmány SAN

V nabídce jsou zařazeny dva zcela nové apartmány SAN - SLATINE na Čiovu. Apartmány byly dokončeny těsně před začátkem sezóny, jsou velmi prostorné a vila leží pouhých 50 metrů od krásné oblzákové pláže ve Slatine. Ubytování je vhodné pro dvě rodiny či větší skupiny. Oblázkové pláže jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Na pláži jsou "kafíče", bistra a sprchny !!! Možnost zapůjčení lehátek a vodních sportů.Fotogalerie:


Nový apartmán AMARELA

V SEGET VRANJICA jsme zařadili nový apartmán AMARELA. Ve vile je pouze jeden velký apartmán pro 6 osob.  Apartmán má 3 ložnice, samozřejmostí je klimatizace a internet wi-fi free. Vila leží přímo u moře 10 metrů.Fotogalerie:


Nový apartmán TICA

V SEGET VRANJICA jsme zařadili nový apartmán TICA. Ve vile je pouze jeden velký apartmán pro 7 osob.  Apartmán má 3 ložnice, ledovač, je moderně zařízený a samozřejmostí je klimatizace a internet wi-fi free. Vila leží přímo u moře od oblázkové pláže 20 metrů. Pobyt je ideální pro větší skupinu či rodinu s malými dětmi.Fotogalerie:


nová Vila FIG

Vila FIG je nové ubytování pro 5 osob v rekonstruované vile v Seget Vranjica. Objekt leží v druhé řadě pouhých 40 metrů od moře. Vybavení je zcela nové od vidličky, nádobí až po obklady a loždní prádlo. Pobyt nabízí zaručený klid a maximální soukromí. V objektu se již nepronajímá žádný jiný apartmán a majitel zde trvale nebydlí.Fotogalerie:


Apartmány Studio VAL

Atraktivní ubytování v apartmánech VAL - MIMICE. Celkem 5 nových apartmánů typu STUDIO máme nyní v nabídce pro letošní rok. Apartmány jsou vkusně moderně zařízeny, samozřejmostí je klimatizace a připojení na internet wi-fi. Vila VAL leží přímo u moře a pláž před domem je vyhrazena pro klienty.Fotogalerie:« zpět


NABÍZENÉ APARTMÁNY

Destinace:
Vzdálenost od moře:
Počet osob:
Minimální počet pokojů:
Klimatizace:
Internet / wifi:
Pes / domácí mazlíček:
Zobrazit přehled obsazenosti
všech apartmánů ››

NOVÉ AKTUALITY

25.3.2018  |  Nové apartmány JELAVIČ - TRPANJ

Do nabídky jsme přidali apartmány JELAVIČ v krásné Trpanji. JELAVIČ nabízí 3 apartmány za nízké ceny. Objekt stojí přímo u moře na hlavní promenádě v...

více

4.2.2018  |  VERA - ubytování pro 2-3 rodiny

Jste početnější skupina či dvě až tři rodiny a chcete být pohromadě? Apartmány VERA v letovisku Podstrana nedaleko Splitu...

více

Home  |  AKCE  |  Jak rezervovat  |  Aktuality  |  Fotogalerie  |  Prohlídky  |  Chorvatsko info  |  Výlety  |  Hodnocení  |  Kontakt  |  Partneři  |  

apartmány chorvatsko

,

apartmány chorvatsko 2018

,

apartmány v chorvatsku

,

chorvatsko ubytování v soukromí

,

dovolená chorvatsko

,

dovolená chorvatsko 2018

,

riviéra trogir

,

ubytování riviéra trogir

,

ubytování chorvatsko

,

ubytování seget vranjica

,

ubytování v chorvatsku


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

odkazy     Webdesign STUDIO VIRTUALIS